-onze sponsors-2017b.jpg

Een overzicht van al onze sponsors

We willen graag benadrukken hoe dankbaar we het Merletcollege, gemeente Cuijk, het bedrijfsleven, Provincie Noord-Brabant, het Oranje Fonds, de Stichting DOEN, het Kansfonds en tal van andere fondsen zijn voor hun medewerking, bijdragen en donaties.

Ontwerp logo en huisstijl, LaVerbe Marketing Design Online, Nijmegen

Ontwerp Website, Inpladi, Cuijk

Foto's website: Marcel Heeres, Cuijk

Hier volgt een overzicht van de mensen en bedrijven die Verdeliet de afgelopen jaren ons hebben geholpen met advies, onderzoek, goederen in natura, diensten en geld.

Lijst sponsoren datum: 1 mei -2017
AAJ Advies www.aajadvies.nl
ABC Hekwerk Zuid-Oost www.abchekwerk.nl
Albert van Koot – imker
Alpina kwekerij
Arnica biologische winkel Cuijk
Arts Keukens www.ak.nl
Aypen ramen en kozijnen www.aypen.nl
BCC Cuijk www.bcc.nl
Beerten grafisch ontwerper www.laverbe.nl
Berkvens Elektro BV www.janberkvensverlichting.nl
Bio-futura www.biofutura.nl
Bomenrooi & Verzorgingsbedrijf Arie Arts www.ariearts.nl
Buro Libre www.burolibre.nl
Buro voor Landmeten BLWG www.landmeetkundigburo.nl
Colt International www.coltinfo.nl
Combi en Sierbestrating www.combisierbestrating.nl
De Wit gesmeed tuingereedschap www.dewit.eu
De Zomereik houten tuinartikelen www.dezomereik.nl
Deco Home – Boxmeer www.decohomebos.nl
Deco Home – Cuijk www.peters-decohome.nl
Den Ouden Groep – bodemverbeteraars, compost https://nl.denoudengroep.com/
Drukker van de regio www.drukkervanderegio.nl
Duitsgroep isolatie en verbouw http://duitsgroep.nl/
Duurzame kost www.duurzamekost.nl
Ecotap oplaatpalen www.ecotap.nl
EleCAD Technisch Tekenbureau www.elecad.nl
Elektraplus elektrotechniek www.elektraplus.nl
EM Agriton BV land- en tuinbouwproducten www.agriton.nl
Enorm H.J. Stevens & Co. www.stevens.enorm.nl
Fa. De Wit Kornhorn BV gereedschappen www.hoogezand-sappemeer.groei.nl
Fa. Van Keijsteren Handelsonderneming www.vankeijsteren.com
Fleuren-Alders compost Sambeek
Floris van Heukelom AVC B.V. www.florisvanheukelom.nl
Fortrass reprocenter http://www.fortrassreprocentre.nl
Gebr. Janssen B.V. sanitair en installatietechniek www.janssenbeugen.nl
Gemeente Cuijk www.cuijk.nl
Gerard Smits Grondwerken www.gerardsmits.nl
Glazenwasserij Cuijk www.glazenwasserijcuijk.eu
Gorilla Magnets magneetproducten www.gorillamagnets.nl
Hans Lemmens www.hanslemmenstweewielers.nl
Heleen van der Sanden – tijdschriften en boeken www.genoeg.nl/author/heleen-van-der-sanden
Henselmans Aardbeiplanten www.firmahenselmans.nl
Hofmans at home (Hofmans tapijten) https://www.hofmansathome.nl/
Houthandel Janssen www.jansseninterieurmaatwerk.nl
Hoveniersbedrijf Miggiels-van Amstel www.hovenier-landvancuijk.nl
Industriële Kring Land van Cuijk en Noord Limburg www.industriele-kring.nl
Infrascoop B.V. www.infrascoop.nl
Inpladi B.V. bureau voor idee en creatie www.inpladi.nl
Jako materialen verhuur www.jako.nl
Judith Keijzers – Eerste Hulp en BHV Trainingen www.judithkeijzers.nl
Jumbo Supermarkt Cuijk www.jumbo.com/content/Jumbo-cuijk-wijk-heeswijkse-kampen
Juul Baltussen http://www.juulbaltussen.com/
Karwei Cuijk bouwmarkt www.karwei.nl
Kepser Pro-Metaal www.kepser.nl
Klusservice Haaren www.klusservice-haaren.nl
Koninklijke Smals N.V. zandwinning www.smals.com
Lamers en Visser Bouwmanagement www.lamersenvisser.nl
Linders Bestratingen www.combisierbestrating.nl
Magma houtobjecten http://www.magmaglandorff.nl/
Mark Verheijen – hovenier www.markverheijen.com
Martens Bouw www.martensbouw.nl
Matt Kleijnen tegelzetter Vortum-Mullem
Merletcollege Cuijk www.merletcollege.nl
Mooiland www.mooiland.nl
Noorderlichtfonds www.noorderlichtfonds.nl
Notariskantoor Vierlingsbeek www.notariskantoorvierlingsbeek.nl
Öko-care asbest- en milieuadvies www.milieumanagement.nl
Optimus/school Zevensprong www.optimusonderwijs.nl
Profielaanbod houten lijsten en profielen https://www.profielaanbod.nl/
Remmers Tegelzettersbedrijf V.O.F. http://www.remmerstegelzettersbedrijf.nl/
Rien Hofmans
Scheers Grondwerken www.scheers-grondwerken.nl
Smaakcentrum www.smaakcentrumcuijk.nl
Steenhouwerij Smits www.steenhouwerijsmits.nl
Stichting Actief – kringloopbedrijf www.actiefwerkprojecten.nl
Stichting Cevista Cuijk
Techcomlight solatubes www.techcomlight-engineering.nl
Terraq – zand, grind, beton http://www.terraq.nl
Theo Arts Installatie www.theoartsinstallatie.nl
Theo Tel, architect
Tuinbouwloonbedrijf Frenken
Tuincentrum Martien Graat www.tuincentrummartiengraat.nl
Tuincentrum Olieslagers http://www.tuincentrumolieslagers.nl/
Tuinman Thijs
Uniek met Marian, Marian Kersten www.atelieruniek.nl
Van Duijnhoven boomverzorging www.bomenmetvanduijnhoven.nl
Van Elk & Zn. BV www.vanelkoeffelt.nl
Van Haren Installaties B.V. www.vanharencuijk.nl
Verbiesen Elektro www.verbiesen-elektro.nl
Vermeulen Groessen tuinhuisjes, overkappingen www.vermeulengroessen.nl
Verstegen kruiden www.verstegen.eu
Via Cannella woonwinkel www.viacannella.nl
Vijvercentrum Overloon www.vijver.nl
Vreeken’s Zaden www.vreeken.nl
Vrijwilligerspunt|Sociom  www.sociom.nl
Wijkraad De Valuwe Cuijk www.devaluwe.nl
Wim Kol www.wimkol.nl
Workx verhuur www.loxamworkx.nl